PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR ZDRAVOHRANÍ - ROK 2020 - ZMĚNA TERMÍNU

Publikováno: 28.5.2020 Autor(ka): Martina Vaněčková

V roce 2020 otevírá ZŠ Březnice tři turnusy příměstského tábora ZDRAVOHRANÍ, a to v následujících termínech:

V době jarních prázdnin 3. – 7. února pro žáky školou povinné (do patnácti let věku).

V době letních prázdnin 10. - 15. srpna a 17. – 21. srpna pro předškolní děti a žáky školou povinné (do patnácti let věku).

Přihlášky je možné podávat v tištěné formě na vrátnici školy od pondělí 25. května 2020 v čase od 8:00 do 13:00 hod.

Termín 17. - 21. srpna je již obsazen (pouze náhradníci)

Přineste s sebou dokumenty potřebné k doložení (dostupné na webu školy).

Pro děti je opět připraven bohatý program zaměřený především na sportovní a pohybové činnosti, na hudební, společenské a zážitkové hry - např.: motivační jógové hry, míčové hry a školka s míčem, TRX a posilovací aktivity pro děti, teen jógu, taneční jógu, jógu v síti, pohyb v přírodě (s ohledem na počasí) a další.

Lektory budou Zbyněk Ceradský, Mgr. Iva Ceradská, Karolína Váchová, Martina Šafránková a Tereza Kotrlová.

Zahájení denního programu bude mezi 7.00 – 8.00 hodinou ráno v Muscle Factory. Ukončení na stejném místě do 16.00 hodin. Vyzvednutí v jiném čase je možné po domluvě (tel. 605 724 977 Iva Ceradská).

S sebou obuv do tělocvičny, pohodlné sportovní oblečení, láhev na pití, dostatečné oblečení pro pobyt venku.

CENA TÁBORA JE PRO ÚČASTNÍKY DO DESETI LET 500 KORUN, NAD DESET LET 650 KORUN. (Cena zahrnuje stravování, vstupy aj.)

Platbu je možné provést na účet školy ( 600 321 684 / 0600 ) variabilní symbol VS ve tvaru rodného čísla dítěte.

Bližší informace o podmínkách a náležitostech přihlášek, organizaci, stravování aj.  lze získat u Mgr. Ivy Ceradské (iva.ceradská@zsbreznice.cz).

Z důvodu omezené kapacity jednotlivých turnusů (15 dětí na jeden turnus) může být evidováno pořadí podaných přihlášek. V případě vyššího množství zájemců bude v letošním roce dána přednost podpoře rodičů dětí, které v předchozím roce příměstského tábora nevyužily.

Těšíme se na Vás

Základní škola Březnice a Muscle factory Březnice

Ke stažení:

Přihláška

Smlouva

Informace o zpracování osobních údajů

Monitorovací list podpořené osoby

Prohlášení rodiče