Přírodovědný pobyt ve Věšíně 2.den

Publikováno: 19.9.2019 Autor(ka): Zuzana Klimova

Čtvrtek ve znamení poznávání přírody 

Po klidné noci jsme se probudili do slunného nicméně velmi chladného rána.  K snídani jsme si pochutnali na čerstvém pečivu a horkém čaji. Dopoledne jsme pracovali ve skupinkách. Děti si prohloubily znalosti o lesních patrech, přesličkách a kapradinách. V rámci anglického jazyka si zahrály didaktické hry a vyřešily hádanky na téma příroda. K obědu nás potěšil smažený květák. Po obědě jsme dali prostor své kreativitě a vytvořili paletku přírodních barev. Dále nás čekal velký zážitek, kdy pan Hrubý přijel se svými kolegy. Ukázal nám, jak se kácí a odvětvuje strom. Povyprávěl nám o lesním hospodářství a myslivosti. Honza Hrubý nám zatroubil přesně tak, jak se troubí na honech. Nyní se těšíme na večeři. Večer nás čeká procházka nočním lesem.

Přiložené soubory ke stažení