Přírodovědný pobyt ve Věšíně 3.den

Publikováno: 20.9.2019 Autor(ka): Zuzana Klimova

Loučení

Přírodovědný pobyt ve Věšíně 3.den

I dnes jsme se probudili do krásného slunného dne, i když byla velká zima. Panu učiteli dokonce omrzlo auto, ovšem dětem i vyučujícím bylo v chatkách teplo a všichni se vyspali dorůžova. Dali jsme si společně snídani a hned po snídani se pustili do balení a úklidu chatek. Před obědem jsme si užili procházku, kde jsme se kochali krásným výhledem na Věšín a okolní vesnice. Vyzkoušeli jsme si práci s dalekohledem. K obědu jsme si pochutnali na výborné polévce a jako hlavní chod jsme si užili rajské s knedlíkem. Po obědě jsme hodnotili celý pobyt. Celkově jsme konstatovali, že děti byly velmi hodné, dodržovaly pravidla a  pracovaly na výbornou. Jedinou výtkou byla nedochvilnost, na které budeme v následujících měsících společně pracovat. Věřím, že se každému ve Věšíně líbilo a odváží si domů spoustu zážitků nejen přírodovědných, ale také ze společně strávených chvil se spolužáky.