Snížení cen za kroužky v technické akademii TECHAK (Březnice)

Publikováno: 13.1.2020 Autor(ka): Miroslav Bělka
Snížení cen za kroužky v technické akademii TECHAK (Březnice)

Vážení rodiče,

     na druhé pololetí jsme pro vás ve spolupráci s městem Březnice připravili snížení cen všech kroužků v TECHAKu, a to na 130,- Kč za lekci. (lekce jsou dvě vyučovací hodiny).

     Snížení platby jsme připravili na základě Vašich požadavků. Doufáme, že díky této slevě budou moci chodit Vaše děti i na dva či více kroužků najednou tak, jak jsme slyšeli z úst Vašich dětí v případech, kdy se nemohly rozhodnout mezi více kroužky.

     Seznam zatím otevřených kroužků pro rok 2020 je zde: https://www.techak.cz/krouzky/

     Rádi bychom ponechali kroužky ve stejných termínech a časech, ale vzhledem k tomu, že chceme otevřít i kroužky v jiných dnech či v pozdějších hodinách, napište nám své požadavky na kroužky do e-mailu. Jako příklad uvádíme kroužek "staň se youtuberem", který je nyní každé pondělí od 15:25. Pokud z vašich e-mailových požadavků vznikne dostatečný zájem o otevření kroužku např. ve středu 15:25, požadavkům vyhovíme.  

Příklad znění e-mailu: Franta Vomáčka, přihláška na Minecraft, pátek 13:25. Mám požadavek na kroužek 3D tisk ve středu od 16:00 hod., tel. XXX XXX XXX

     Vaše přihlášky a požadavky prosím zašlete na e-mail info@techak.cz nejpozději do 20. ledna 2020. Pro případné dotazy prosím volejte na tel.: 731 136 085.

     Těšíme se na další spolupráci.

     S pozdravem

 

Tým TECHAK