Storno vzdělávacího výjezdu do Velké Británie

Publikováno: 24.3.2020 Autor(ka): Miroslav Bělka

Vážení rodiče,

     vzhledem ke složité situaci a s ohledem na opatření na české i britské straně stornujeme v červnu 2020 plánovaný výjezd žáků na ostrovy (Po stopách Harryho Pottera). Cestovní kancelář CK Royal Vám uhrazenou zálohu bude vracet zpět na účet. Výjimku tvoří záloha na vstupné do muzea Harryho Pottera. Tuto částku CK již britské straně zaplatila. V případě déle trvajících opatření v UK je však možné, že i tato částka bude poukázána zpět. Prozatím však nelze vratku zaručit.

     Situace nás mrzí. Ředitelství školy se však k tomuto kroku rozhodlo zejména s ohledem na rizika zdraví a bezpečnosti žáků a také proto, že nemá smysl mít uložené zálohy u CK do jara 2020 (první možný avšak stále nejistý náhradní termín) či dokonce nyní doplácet zbytek částky podle smluvních podmínek. Současně existuje riziko, že by se zájezd neuskutečnil ani později a rodičům se vracela výrazně menší část platby. 

     Pokud se situace v Evropě změní, pokusíme se pořádat akci v následujícím roce znovu.

     Děkujeme za pochopení.

     Mgr. Miroslav Bělka (ředitel školy)