Vybíjená chlapců a dívek I. kategorie

Publikováno: 13.1.2020 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 7. a 9. ledna 2020 se na naší škole konala soutěž Školní sportovní ligy – Vybíjená chlapců a dívek I. kategorie (1. – 3. třídy). Chlapeckých týmů se zúčastnilo 11 škol a dívčích 10 škol. Naše družstva ve skupinách vždy dvakrát vyhrála. Klukům to ve vyrovnané skupině stačilo k postupu ze skupiny a obsadili celkové 4. místo na okrese. Děvčata už takové štěstí neměla a obsadila 3. místo ve skupině. Děkujeme všem zúčastněným školám za bezproblémový průběh akce a těšíme se na příští rok. Snad budeme úspěšnější.

Naši školu reprezentovali tito žáci: J. Brchelová, A. T. Han, N. Hošková, B. Kocíková, L. Lajbnerová, N. Lišková, S. Nejedlá, T. Štefaniková, K. Štěrbová, T. Vacková, A. Vinterová, E. Žourková a K. Fořt, D. Hampejs, T. Hořejší, P. Chloupek, T. Janoušek, J. Liebner, H. Mareček, R. Mareček, L. Mařík, V. Novák, J. Pech, T. Vitík

 

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický