Výtvarná soutěž Festivalu A. Dvořáka Příbram

Publikováno: 27.6.2024 Autor(ka): Petra Ottová

Třídy 4.b a 5.b se zúčastnily Výtvarné soutěže v rámci Festivalu Antoníka Dvořáka v Příbrami na téma pohádka. Děti malovaly v hodinách hudební a výtvarné výchovy děj k opeře Kouzelná flétna a výkresy byly opravdu moc pěkné. Z naší školy získaly ocenění dívky ze třídy 5.b Leontýnka Marešová 1. místo (titul absolutní vítěz soutěže) a Nikol Menchikovová 2. místo. Ve čtvrtek 27. 6. 2024 jsme se zúčastnili slavnostního vyhlášení a předání cen. Velká pochvala všem malířům!

Ivana Ševrová a Petra Ottová

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies