XVIII. ročník Memoriálu Bedřicha Šupčíka

Publikováno: 2.11.2022 Autor(ka): Martin Zárybnický
XVIII. ročník Memoriálu Bedřicha Šupčíka

XVIII. ROČNÍK MEMORIÁLU BEDŘICHA ŠUPČÍKA

Dne 25.10. 2022 se po dvouleté odmlce konal 18. ročník Memoriálu Bedřicha Šupčíka, který každoročně pořádá ZŠ a MŠ Mirovice. Tento memoriál je vzpomínkou na mirovického rodáka a zlatého olympionika z Paříže z roku 1924 ve šplhu na laně.

Tento ročník byl pro naše žáky opět velmi úspěšným. Soupeři našich sportovců byli jejich vrstevníci z Mirovic, Mirotic a Čimelic. Našich devatenáct žáků, kteří šplhali na tyči a na laně, jsme se objevili několikrát na stupních vítězů, z toho 3x na stupni nejvyšším. K. Zobalová vytvořila nejrychlejší čas dne ve šplhu na tyči.

Memoriálu se účastnili tito žáci: S. Bučková, M. Bělková, K. Bělková, A. Hašková, N. Vojtechová, E. Židová, B. Sinkulová, K. Zobalová, N. Zárybnická, N. Foltýnová, A. Bejčková, J. Svoboda, M. Chlapovič, A. Hruška, J. Liebner, D. Hampejs, T. Janoušek, O. Svoboda a E. Bartůněk.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů. 

Za vyučující TV Martin Zárybnický

FOTOGALERIE

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies