Přihlášky a přehled turnusů k příměstskému táboru ZDRAVOHRANÍ

Publikováno: 11.1.2019 Autor(ka): Miroslav Bělka

V roce 2019 otevírá ZŠ Březnice letní turnusy příměstského tábora ZDRAVOHRANÍ, a to v následujících termínech.

V době letních prázdnin 15. – 19. července a 5. – 9. srpna pro předškolní děti a žáky školou povinné (do patnácti let věku).

Přihlášky nje možné podávat v tištěné formě na vrátnici školy  v čase od 7:00 do 16:00. Potvrzení od zaměstnavatele, potvrzení ČSSZ o úhradě odvodů na sociální pojištění u OSVČ, potvrzení úřadu práce o evidenci uchazeče o zaměstnání nebo studiu (rekvalifikaci) je nutné podávat u obou rodičů, a to vždy před zahájením turnusu.

Pro děti je opět připraven bohatý program zaměřený především na sportovní a pohybové činnosti, na hudební, společenské a zážitkové hry - např.: motivační jógové hry, míčové hry a školka s míčem, TRX a posilovací aktivity pro děti, teen jógu, taneční jógu, jógu v síti, pohyb v přírodě (s ohledem na počasí), případně základy akrobacie a gymnastika, dechová a kompenzační cvičení, kreslení a výtvarné činnosti, mandaly, společná čtení.

Lektory budou Zbyněk Ceradský, Mgr. Iva Ceradská, Martina Šafránková a Tereza Kotrlová.

Bližší informace o podmínkách a náležitostech přihlášek, organizaci, stravování aj.  lze získat u Mgr. Ivy Ceradské (iva.ceradská@zsbreznice.cz).

PŘEDPOKLÁDÁNÁ CENA TÁBORA JE PRO ÚČASTNÍKY DO DESETI LET 450 KORUN, NAD DESET LET 600 KORUN. (Cena zahrnuje stravování, vstupy aj.)

Těšíme se na Vás

Základní škola Březnice a Muscle factory Březnice