Stolní hokej STIGA pro žáky 5. - 9. ročníku

Publikováno: 7.9.2018 Autor(ka): Miroslav Bělka

Pan učitel Leoš Hvižď (učitel z příbramské základní školy a náš bývalý kolega) nabízí žákům 5. - 9. ročníku možnost přihlásit se na stolní hokej STIGA. Výhodou této aktivity je, že hráči nemusí být sportovně nadaní, ani  průbojní, nepotřebují žádné pomůcky ani náčiní). Cena na školní rok je 1000 Kč (splatné ve dvou platbách po 500 Kč v září a v lednu). Cena zahrnuje jízdné pana učitele a další náklady, hrazena je přímo panu učiteli. Počet účastníků je min. 10, max. 16. Na výběr jsou prozatím dva termíny - úterý 16:00-17:00, nebo spíše čtvrtek 15:15 - 16:15, z nichž jeden by byl následně vybrán. Herní stoly a vybavení poskytne pak učitel a škola. Zahájen by byl hokej v říjnu. Na ukázku bude jeden herní stůl vystaven ve škole v týdnu 10. - 14. září. Více informací v přiloženém letáčku (včetně uvedených webových stránek). Další dotazy lze směřovat na pana Leoše Hviždě skrze facebook. Zájem mohou žáci hlásit svým třídním vyučujícím.

Přiložené soubory ke stažení