Naše škola vydává mezinárodní průkaz ISIC ŠKOLÁK

Publikováno: 20.4.2021 Autor(ka): Petra Flíčková

Co přináší ISIC Školák?

·     Platnost ve 130 zemích světa, více než 125.000 slev po celém světě.

• Je akceptován dopravci po celé ČR jako potvrzení věku a oprávnění čerpat slevu na jízdném ve výši 75 %.

·     Možnost zřízení speciálního celoroční cestovní pojištění UNIQA.

• Slevy na více než 2.000 místech v ČR:
    • při nákupech, stravování a vzdělávání, v internetových obchodech viz www.isic.cz
    • na vstupném do kulturních institucí
    • na permanentky v lyžařských areálech
    • speciální mobilní tarif od Vodafone
    • na vstupném do světově proslulých kulturně-historických památek
    • v kinech, na koupalištích a dalších zábavních areálech

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jak si průkaz objednat?

Agendu ISIC na naší škole řeší vedoucí ŠJ Petra Flíčková.

1. Do 30.06.2024 uhraďte poplatek 350 Kč na účet školy 600321684/0600 (do poznámky pro příjemce: ISIC + jméno dítěte) nebo hotově v kanceláři ŠJ.

2. Fotografie bude pořízena ve škole u vedoucí ŠJ nebo na e-mail: flickova@zsbreznice.cz pošlete průkazovou fotografii žáka. Doporučujeme použít digitální fotografii portrétového typu (lze snadno vyfotit běžným digitálním fotoaparátem nebo mobilem před světlou zdí.

3. Podepsanou žádost zákonným zástupcem, kterou najdete zde na druhé straně, odevzdejte kontaktní osobě, event. zašlete na výše uvedený e-mail.

4. Hotový průkaz s pouzdrem a šňůrkou na krk bude žákům vydán, po předchozím SMS upozornění, v posledním srpnovém týdnu v kanceláři ŠJ.

O ISIC kartu si můžete zažádat stejným způsobem i kdykoliv v průběhu školního roku