5. B

Informace k začátku školního roku 2023-24

Publikováno: 25.8.2023 Autor(ka): Ivana Ševrová

Vážení rodiče,
posílám několik informací k začátku školního roku.

1. Nekupujte žádné poznámkové sešity, pracovní také ne. Vše koupím a sdělím celkovou částku, kterou budeme vybírat. Přinesou si pouze obaly na sešity (podle aktuálního počtu a velikosti)

2. Zkontrolujte prosím stav cvičebního úboru, hlavně bot.

3. Sáček na výtvarnou výchovu by měl obsahovat tempery, vodovky, kelímek na vodu, příruční hadřík a 3 druhy štětce slabý, střední a silný - plochý. Pokud mají z loňského šk.roku vůbec nevadí. Barevné papíry a čtvrtky a některé další pomůcky kupuji průběžně podle potřeby.

4. V penálu by měla být dvě pera nebo pero a propiska, tužky č. 1, 2, 3,
pastelky, guma, kružítko (funkční).

5. V tašce by měl být trojúhelník s ryskou a pravítko nebo dva trojúhelníky.

Aktuální rozvrh hodin si děti napíší ve škole.Třídu budeme mít opět ve východní části budovy,ve 2.patře uprostřed.Sejdeme se tam v pondělí 4.9. 2023 v 8h.                                                                                                                                                         Průběžně budu dávat další informace.

Děkuji a těším se na spolupráci.Ivana Ševrová-tř.učitelka