Nová tělocvična ZŠ Březnice

Publikováno: 31.8.2023 Autor(ka): Miroslav Bělka

Dokončen byl projekt Obnova sportovní infrastruktury ZŠ Březnice – výměna povrchů tělocvičen 1 a 2.

Projekt trval téměř celý školní rok 2022/2023 a zahrnoval renovaci sportovního povrchu velké tělocvičny a celkovou rekonstrukci tělocvičny malé. V té byla instalován zcela nový povrch, akustické a ochranné mantinely, které splňují nároky na sportovní aktivity ve škole. Celkový náklad akce činil 3.466.118,81 Kč, z čehož dotace ministerstva čítala 2.041.379,- Kč. Spoluúčast školy byla podle jejích možností stanovena na 700.000,- Kč. Zbylou částku poskytl zřizovatel, město Březnice, který je současně žadatelem finanční podpory. Spolu s výše uvedenými pracemi byly provedeny také malířské a lakýrnické práce, instalace nových dveří a kamerového systému.

Veškeré práce prováděla společnost DEVA s.r.o. pod vedením Ing. Jiřího Dvořáka.

Projekt „Obnova sportovní infrastruktury ZŠ Březnice  - výměna povrchů tělocvičen 1 a 2“, identifikační číslo: 117D8220B8889 byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

NAPSALI O NÁS: