Návštěva studentek prvního ročníku VOŠ a SOŠ Březnice

Publikováno: 6.12.2023 Autor(ka): Olga Kotrbatá

Krásné odpoledne plné zážitků, příjemného setkání a seznámení se s novými kamarády....

Návštěva studentek prvního ročníku VOŠ a SOŠ Březnice

Přátelské setkání s žákyněmi prvního ročníku VOŠ a SOŠ Březnice.

V pondělí dne 4. prosince nás navštívily studentky prvního ročníku VOŠ a SOŠ Březnice v oboru sociální činnost u nás ve školní družině.

Připravily si pro děti vyrábění na sv. Mikuláše. Všechny děti se s chutí daly do práce.

Každá studentka si vzala na starost jedno či dvě děti, kterým pomáhala při tvoření.

Dětem se tvoření líbilo a možná ještě více se jim líbily studentky. Ihned navázaly přátelké vztahy a velmi pěkně si pomáhaly a povídaly. Každý si domů mohl odnést malého Mikuláška z vlny.

Kdo byl s prací hotov, dostal malý papírek, na který napsal vzkaz Ježíškovi.

Poté se všichni společně odebrali ven před školu, tam dostaly balónek, na který jim děvčata přivázala vzkaz pro Ježíška. Po odstartování "teď "děti pustily balónky k nebi a dívaly se, jak jim odlétá jejich vzkaz.

Celé odpoledne bylo pro nás velké zpestření a zpříjemnění našeho času.

Studentky se moc hezky zapojily do všech činností. Je evidentní, že  obor sociální činnost si vybraly správně, protože se ukázalo, že všechny bez rozdílu mají kladný vztah k dětem.

Chtěla bych touto cestou studentkám moc poděkovat, zejména jejich paní učitelce za skvělou přípravu a organizaci celého odpoledne.

Přejeme jim hodně úspěchů ve studiu a na jaře se těšíme na další setkání.

Více foto najdete ve fotogalerii.

O. Kotrbatá