Všeobecné informace pro strávníky

Přihláška ke stravování  - slouží k zavedení základních údajů do stravovacího systému. Prosíme o její řádné vyplnění, včetně emailové adresy, která je potřebná ke změnám v objednávání na internetu. Přihláška musí být doložena svolením k inkasu, ať vyhotovené a potvrzené vaší bankou nebo vytištěné z internetového bankovnictví.

Přihlašovací údaje ke změnám objednávek na internetu  - obdržíte následně po zavedení strávníka do počítače -  v kanceláři ŠJ. Změny na internetu lze provádět pouze do 13 hodin pro následující pracovní den. Strávníci mají vždy přihlášen oběd č. 1, zda provedete změnu oběda, je jen na Vás.

Cena obědů  - 6 - 10 let  Kč 28,-

11 - 14 let  Kč 30,-

15 - 17 let  Kč 32,-

Cizí strávníci   70,-

Bezhotovostní  platba – platba z běžných účtů probíhá zpětně na základě provedeného svolení k inkasu v příslušné bance.

Hotovostní platba obědů – platba probíhá ve výjimečných případech zálohově na celý měsíc, nejméně 2 dny před ukončením předešlého měsíce.

Čipová ISIC karta za zvýhodněnou cenu Kč 250,- na 5 let. Technicky vyspělý nosič, který funguje nejen jako identifikační doklad, ale také jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, a také jako slevová karta plná výhod. Slouží k obsluze jak vchodových dveří, tak k výdeji obědů (v tomto případě musí být nahrány do systému ŠJ).

Přihlášky karet ISIC přijímáme do 17. 8. 2018  v kanceláři ŠJ. K přihlášce je zapotřebí dodat i fotografii v elektronické podobě, je možné i vyfotografování dětí v kanceláři ŠJ. Výdej hotových karet bude v posledním, tzv. přípravném týdnu a v prvním týdnu školního roku. Pokud byste se rozhodli pro kartu po této určené době, je to samozřejmě možné, po domluvě v kanceláři ŠJ. Více informací o ISIC kartách naleznete na samostatném letáčku.

Čipy – jsou k zakoupení za cenu Kč 120,- v kanceláři ŠJ a slouží k obsluze jak vchodových dveří, tak k výdeji obědů (v tomto případě musí být nahrány do systému ŠJ).

Při ztrátě či zapomenutí čipu lze vydat náhradní stravenku v objednávkovém boxu ZŠ (max. 3x - následně je zpoplatněna 5,-/ks), tu pak odevzdá u výdeje. Následně si musí strávník zakoupit nový čipový nosič (duplikát ISIC karty 110,-, čip 120,-)

Odhlašování obědů   -     přes internet, pomocí programu Stravné.

-     na záznamník ŠJ tel: 318 682 166 do 7:30hodin.

První den nemoci dítěte máte nárok odebrat dotovaný oběd do jídlonosičů, následně musí být obědy odhlášeny po dobu předpokládané absence. V případě kratší absence lze oběd opět přihlásit v kanceláři ŠJ

do 8:00hodin. Hromadné odhlašování tříd provádí ŠJ na základě podkladů od třídních učitelů (výlety, sportovní akce, školy v přírodě…). Neodhlášené obědy jsou účtovány v plné výši!

Výdej obědů

10:00 – 10:30 cizí strávníci a nemocné děti do vlastních nádob (zadní trakt jídelny)

11:15 – 11:40 první den nemoci (do vlastních nádob) v jídelně

11:40 – 13:50 výdej obědů žákům a zaměstnancům

Školní stravování se řídí závaznou vyhláškou, proto jsou do skladby jídelníčku zařazovány i potraviny, které jsou vašim dětem méně známé.

Našim přáním je, aby dětem u nás chutnalo a rády nás navštěvovaly.