Elektronická verze knihy Čarovné Brdy a Podbrdsko

Publikováno: 16.1.2024 Autor(ka): Miroslav Bělka

Milí čtenáři,

     pod uvedeným odkazem můžete prolistovat novou publikaci Čarovné Brdy a Podbrdsko. Kniha je plná jedinečných snímků a informací o partnerech, včetně města Březnice a místních škol. 

https://tracking.a1.b-mailer.flowii.com/tracking/click?d=syZhErZOgJNfQOfj_7HO9b6AZ7rtxKBsBY0b2sBM7oUfyMGlXaWQSdC7HtD9ogPtT1-aDAWv1F3fu_VQaulq2mRUmmvpb7ETrn1C13W6uvtanztHZRfVu_wJUwxSqnmhPKF-cB4m0xjrSW5LykS4r1VldvM5yq7WD_ZDmmN5bi9LdfFK8puE2Q7y7LLQtzRgQQ2

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies