Návštěva parlamenťáků v Blatné

Publikováno: 9.5.2023 Autor(ka): Marie Hrubá

V úterý 9.5. jsme navštívili  žákovský parlament při TGM ZŠ Blatná. 

Návštěva parlamenťáků v Blatné

Program se skládal ze tří částí:

nejprve jsme se seznámili a zahráli si záludnou hru s míčkem přímo ve škole. Po svačině jsme přešli do komunitniho centra, kde jsme diskutovali o předávání informací ze ŠP do tříd. Někteří z nás si vyrobili náramek shamballa. Po obědě jsme se vydali do komunitního sadu, kde blatenští parlamenťáci plánují vytvořit bosou stezku. 

Celé setkání bylo strašně fajn, užili jsme si spousty legrace, navázali nová kamarádství a načerpali inspiraci do další práce.

Fotky najdete zde

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies