Okresní kolo Konverzační soutěže v německém jazyce

Publikováno: 16.2.2024 Autor(ka): Petra Ottová

Dne 13. 2. 2024 se konalo okresní kolo Konverzační soutěže na Obchodní akademii v Příbrami. Soutěž se skládala ze tří částí. Nejdříve soutěžící pracovali s poslechem, poté si vylosovali téma, o kterém mluvili s poro-tou, a nakonec následoval popis obrázku. Naši školu reprezentovaly Julie Flachsová ze 7. ročníku a Karolína Zobalová z 9. ročníku. Julie vyhrála 1. místo a Karolína místo 2. Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Petra Ottová, vyučující německého jazyka