Prožitkový kurz pro členy školního parlamentu

Publikováno: 13.10.2022 Autor(ka): Marie Hrubá
Prožitkový kurz pro členy školního parlamentu

Ve čtvrtek 13.10. proběhl prožitkový kurz pod vedením lektorek z CEDU (Centrum pro demokratické učení, Praha). Parlamenťáci si vyzkoušeli různé aktivity, akční i strategické hry, navzájem diskutovali o činnosti parlamentu, rozdělení rolí, ... Aktivity venku rozproudily všechny děti, Krokodýlí řeka jim dala pořádně zabrat a hlavně je zase zklidnila, Tichá pošta pobavila. 

Celý parlament děkuje SRPŠ za finanční podporu a Lídě s Verčou za napínavý a naučný kurz.

Fotky z kurzu najdete ZDE

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies