Regionální konference žákovských parlamentů v Březnici

Publikováno: 15.3.2023 Autor(ka): Marie Hrubá

V úterý 14.3.2023, v kulturním domě v Březnici ....

Regionální konference žákovských parlamentů v Březnici
Po třech letech se opět konala Konference žákovských parlamentů, na které se potkali zástupci žákovských parlamentů sedmi základních škol z okolí - Milín, Chraštice, Mirovice, Blatná, Rožmitál pod Třemšínem, Hvožďany a Březnice.
V první části konference jednotlivé parlamenty představili své aktivity a projekty
Po krátké přestávce na občerstvení následoval program pro žáky pod vedením Veroniky Pevné z CEDU - práce ve skupinách, kde se děti zaměřili na organizaci práce ve svých parlamentech. Navzájem si sdíleli, jak tvoří projekty, jak o nich informují spolužáky ale i veřejnost, jak spolupracují s vedením školy a podílí se na zlepšení školního prostředí, ... 
Koordinátoři parlamentů měli vlastní workshop, který vedla Lída Růžičková ze ZŠ TGM Blatná.
Na závěr proběhlo ještě v krátké aktivitě zhodnocení celého dopoledne.
Akce proběhla za podpory města Březnice, které nám poskytlo prostory kulturního domu.
 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies