Volby zástupců tříd do školního parlamentu

Publikováno: 27.9.2022 Autor(ka): Marie Hrubá

V úterý 27.9.2022 si žáci zvolili své zástupce do školního parlamentu.

V opravdové volební místnosti - se zástěnou a volební urnou, podle stejných pravidel jako probíhají volby ve veřejném životě, si žáci vyzkoušeli zvolit své zástupce do školního parlamentu. Předcházela tomu dvoutýdenní práce ve třídách, kde děti diskutovaly o tom, jaký by měl správný parlamenťák být, jaké vlastnosti by měl mít, co od něj třída očekává.

Ve volební komisi usedli: za vedení školy paní zástupkyně Martina Vaněčková, za vyučující Kamila Svobodová, za školní parlament Michaela Hartmanová, za žáky Simona Šoffrová

Ve sčítací komisi byli: Anežka Nosková, Linda Lakomá, Lukáš Vrátný, Marie Hrubá

Za zapůjčení urny a zástěny děkujeme MěÚ Březnice, paní P. Cibulkové a D. Nesvedové

Fotky z volebního dne najdete ZDE

Výsledky voleb jsou ZDE - zvoleným parlamenťákům blahopřejeme!

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies