Vycházka s digitální mapou

Publikováno: 24.6.2024 Autor(ka): Marie Hrubá

Osmáci si pro třeťáčky připravili cestu po městě s pomocí navigace. 

Vycházka s digitální mapou

Jak oživit poslední dny školního roku? Učit se netradičně, zajímavě a zábavně.
Na pondělní dopoledne si žáci 8. ročníku připravili procházku Březnicí v aplikaci mapy.cz a ukázali třeťáčkům, jak se pracuje s navigací, orientuje v mapě, vkládají fotky.  V jedenácti namíchaných skupinkách prošli městem, splnili hravé úkoly a nakonec si opekli buřty u hřiště v lesíku. 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies