Modernizace vybavení školní jídelny

Publikováno: 6.5.2022 Autor(ka): Miroslav Bělka

V květnu 2022 probíhá v Základní škole Březnice realizace projektu Modernizace vybavení školní jídelny ZŠ Březnice. Akce je realizována za finanční účasti školy a za dotační podpory z Programu rozvoje venkova (základní služby a obnova vesnic ve venkovských oblastech), a to na základě výzvy MAS PODBRDSKO. Předmětem akce je výměna jídelního nábytku, který slouží ke stravování žáků školy. Vzhledem k rozsahu (128 ks židlí a 28 ks stolů) i stavu původního nábytku z roku 1979 se jedná o dlouhodobě očekávanou akci ze strany žáků, rodičů i zaměstnanců školy. Nový nábytek žáky a zaměstnance školy slibuje snížení hlučnosti v době stravování, zkvalitnění hygienických podmínek, bezpečnosti provozu i zvýšení estetiky a kultury prostředí.

Dodávku nábytku zajišťuje společnost KECIP s. r. o., která byla vybrána na základě výběrového řízení v roce 2021.

Projekt je realizován v souladu se schválenou Strategií komunitně vedeného místního rozvoje MAS PODBRDSKO.

Děkujeme zřizovateli školy, městu Březnice, za umožnění realizace projektu.

původní stav jídelny

navážení nábytku

vyklízení školní jídelny

nový stav jídelny