Evropský den hudby 15.3.2024

Publikováno: 18.3.2024 Autor(ka): Petra Ottová

V pátek 15. března 2024 jsme na naší škole slavili Evropský den hudby. Každou přestávku nám ze školního rozhlasu hrála hudba a v některých hodinách jsme pracovali s hudbou i v předmětech, ve kterých to není obvyklé.

Třídy, které do projektu natočily videoklip (4.b, 5.b a 6.a), navštívily v tento den 1. MŠ Březnice a zazpívaly dětem písně lidové i umělé, a poté zazpívali naši malí kamarádi zase nám. V 11 hodin jsme se zúčastnili online konference s ostatními školy z celé Evropy a s napětím čekali, zda se náš klip objeví na oficiálním celoevropském klipu projektu Eudamus 2024. A stalo se! Děti byly nadšené, takže oslava Evropského dne hudby byla skvělá a splnila svůj účel. Zde je odkaz na oficiální video projektu Eudamus.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies