Fotbalová utkání naší školy

Publikováno: 8.5.2024 Autor(ka): Martin Zárybnický

Konec dubna a začátek května se konaly fotbalové utkání tří věkových kategoriích.

29. dubna se odehrály utkání nejmladší kategorie v rámci McDonalds Cupu. Žáci 2. a 3. třídy obsadili po dvou výhrách, jedné remíze a jedné prohře v okrskovém kole 2. místo ve skupině a postoupili do finále okresu, které se koná 14. května na Dobříši.

Kategorie 4. a 5. tříd hrála svá utkání o den později. Jeden zápas žáci vyhráli a 3 prohráli a obsadili nepostupové 4. místo ve skupině.

2. května byla naplánována utkání nejstarší kategorie 8. a 9. tříd. Kluci dva zápasy vyhráli, dva remizovali a dva prohráli. Obsadili 5. místo ve skupině.

Žáci kategorie 6. a 7. tříd odehrají své zápasy až začátkem června.

Za naši školu nastoupili tito hráči: O. Bubeníček, M. Chlapovič, M. Kačena, V. Koutenský, F. Maštalíř, M. Nusl, D. Peroutka, A. Schifferling, J. Viktora, J. Vršecký, J. Zákoucký a D. Záruba, M. Citerbart, J. Čížek, B. Dominic, A. Jech, A. Král, K. Liebner, D. Lukáš, J. Svoboda a F. Zimmermann, M. Benda, Š. Čipera, P. Hrach, P. Korecký, J. Krotký, D. Krůta, F. Mikeš, P. Motejzík, V. Pekárek, M. Šedivý a M. Zemek.

Chtěl bych tímto poděkovat trenérům SK Březnice 1918, kteří odkoučovali své svěřence a na této školní akci. Jmenovitě děkuji A. Zárubovi, O. Bubeníčkovi, J. Liebnerovi, A. Nuslovi a V. Harantovi.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

Za vyučující TV Martin Zárybnický

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies