OKRESNÍ KOLO ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY 2023

Publikováno: 13.3.2023 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 22. 2. 2023 se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. V každé věkové kategorii bylo zhruba 15 účastníků. Naši školu reprezentovali A. Vinterová, M. Motáň a D. Košta. Zadání okresního kola tvoří pedagogové z vysokých škol. Náročnost je velmi vysoká a značně překračuje standardní rozsah učiva na základních školách a není jednoduché se s úkoly vypořádat. Zadání tvoří práce s atlasem, bez atlasu a z praktická část. Nejlépe si se zadáním poradil M. Motáň, který ve své kategorii obsadil skvělé druhé místo a zajistil si postup do krajského kola, které se bude konat na konci března v Kladně.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) zeměpisných úspěchů.

                                                                                    Za vyučující zeměpisu Martin Zárybnický

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies