Poděkování spolku Bozeň - Přátelé města Březnice, z.s. - za finanční podporu Historické Prahy

Publikováno: 20.12.2023 Autor(ka): Jana Doulová

Poděkování spolku Bozeň - Přátelé města Březnice, z.s. za podporu Historické Prahy

S touto příležitostí bychom rádi vyjádřili hlubokou vděčnost spolku Bozeň – Přátelé města Březnice, z.s. za jejich štědrý příspěvek a neocenitelnou finanční podporu projektu Historická Praha pro žáky naší školy v Březnici.

Díky Vaší výjimečné péči a ochotě nám umožnit realizovat tuto neobyčejnou akci jsme mohli otevřít dveře do světa historie a kultury pro každého žáka bez ohledu na finanční situaci. Vaše sponzorství umožnilo dětem nejen nahlédnout do tajů starobylé Prahy, ale také vytvořit si trvalé vzpomínky a získat cenné poznatky o historii naší země. Vaše ochota podporovat vzdělávání a kulturní aktivity pro mladé generace nás velmi těší. Jsme přesvědčeni, že vaše úsilí a péče mají významný dopad nejen na žáky naší školy, ale také na celou komunitu, kterou podporujete.

 Za žáky 8.A a 8.B a za všechny vyučující Mgr. Jana Doulová

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies