1. B

Důležité informace- ROZŠÍŘENÉ

Publikováno: 14.9.2023 Autor(ka): Petra Tuháčková
Vážení rodiče,

připomínám nutnost registrace do online školní pokladny a uložení domluveného vkladu, škola potřebuje vyúčtovat P. S. (pracovní sešity) a v nejbližší době přijdou hygienické utěrky do třídy.

Dnes jsem na zkoušku zadala DÚ do bakalářů, mělo by Vám přijít upozornění do telefonu. Pokud dítě přinese domů více než jeden P. S., znamená to, že má nedodělané učivo, prosím o doplnění.

Dosud ještě některé děti nedonesly hygienické kapesníky, dále připomínám možnost zaplacení příspěvku SRPŠ.

Od pondělí se žáci naší školy zapisují do zájmových kroužků, přihlášky jsou vyvěšeny vpravo od vrátnice.

Na hodiny TV potřebujeme švihadlo patřičné délky.

Děkuji za pochopení a spolupráci.
Hezký den.
PT