7. A

Rozvrh 7.A 2021/2022

Naše třída

Vážení rodiče, milí žáci,

školní rok 2021/2022 zahajujeme ve škole ve středu 1. září 2021.

7. ročník zahajuje první den v 8:00 a končí v 9:00 (v 8:00 proběhne testování žáků).

První den žáci přichází k úvodnímu testování vchodem určeným pro 2. stupeň. Žáci se v první den nepřevlékají a nepřezouvají a po příchodu odchází rovnou do své kmenové třídy, ve které bude probíhat testování. Další termíny testování jsou určeny na 6. a 9. září 2021.

Při vstupu do školy si všechny osoby řádně dezinfikují ruce. Ve společných prostorách žáci nosí ochranu dýchacích cest. Po otestování (při negativním výsledku testu) mohou žáci po usazení na své místo ve třídě ochranné prostředky odložit.

Třídní schůzka je naplánována na 16.9.2021 od 16:00.

V další dny školního vyučování budou žáci přichází určeným vchodem, v šatnách se převlékají a přezouvají. V jednotlivých předmětech budou vyučujícími poučeni o bezpečnosti chování a o znění řádů odborných učebnách. Vyučující žákům sdělí požadavky na odpovídající učební pomůcky (zejména sešity, pracovní sešity, výtvarné potřeby apod.) a nezbytné vybavení. Žáci budou mít následně čas si vše pořídit a zakoupit.

V souvislosti s řádnou evidencí žáků podle školského zákona, s nutností funkční komunikace a také vzhledem k opatřením COVID Vás rodiče žádáme, abyste nám neprodleně nahlásili veškeré změny v kontaktech, základních údajích (změny jmen, adresy aj.)!

Děkujeme.

Veškeré ostatní informace a dokumenty budeme průběžně zveřejňovat především v sekci Třídy a kabinety a v sekci Aktuální školní rok.

Informace k očkování dětí starších 12-ti let u MUDr. J. Roubíka naleznete ZDE.

Rozvrh hodin bude zveřejněn v následujících dnech na stránkách třídy.

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na: safrankova@zsbreznice.cz

Třídní učitel

úterý 7:00-7:45 středa 14:00-16:00
Kabinet