4. A

Vyhlášení ředitelského volna - 9. a 10. května

Publikováno: 19.3.2024 Autor(ka): Miroslav Bělka

Ředitel školy vyhlašuje na čtvrtek 9. května a na pátek 10. května 2024 volné dny pro žáky školy (tzv. ředitelské volno).

Volno vyhlašuje ředitel školy v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., v platném znění pozdějších předpisů, z provozních a personálních důvodů.

Žákům prvního stupně bude na oba dny nabídnuta školní družina v čase 7:00 - 15:30. Zájem o využití družiny mohou zákonní zástupci hlásit paní vedoucí - Olze Kotrbaté e-mailem (kotrbata@zsbreznice.cz) nebo písemně (lístečky ke zjištění zájmu připraví a zašle do rodin škola). Termín pro potvrzení zájmu je do úterý 30. dubna.