5. A

5.4.2023 - Zajdova velikonoční stezka

Publikováno: 13.4.2023 Autor(ka): Petra Vejvodová

Před Velikonoci jsme se společně s dětmi vydali na školní zahradu, kde jsem si pro děti připravila velikonoční stezku plnou úkolů. Každý žák dostal kartu, na které zaznamenával správné odpovědi. Písmeno u správné odpovědi vždy děti doplnily na kartičku k číslu otázky a na konci vyluštily tajenku, kde se dozvěděly, jak se velikonoční zajda jmenuje. Na památku a za skvělou práci děti dostaly diplom. V závěru velikonoční stezky nechybělo ani hledání ''vajíček''.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies