6. A

Den hudby - EUDAMUS

Publikováno: 21.3.2024 Autor(ka): Vladimír Bílek
Den hudby - EUDAMUS

Naše třída se zapojila do Evropského dne hudby - EUDAMUS. Žáci vytvořili, společně se třídou 4.B a 5.B pod vedením p. učitelek P. Ottové a I. Ceradské, krátké video na téma lidové hudby. Hlavní den 15. 3. 2024 tyto tři třídy navštívily mateřskou školku, kde žáci živě zahráli a zazpívali dětem. Děti z MŠ pro nás měly připravené také krátké vystoupení a my jim tímto děkujeme. Po návštěvě MŠ se třídy přesunuly zpět do školy, kde ve speciálně vyzdobené třídě proběhla videokonference se všemi účastníky EUDAMUSu. Chtěl bych tímto poděkovat žákům za vzornou prezentaci školy.

Odkaz na video: ZDE

Odkaz na fotky: ZDE