8. A

Informace k zahájení školního roku 2023 -24

Publikováno: 28.8.2023 Autor(ka): Jana Doulová

Milí osmáci, vážení rodiče.

Školní rok začíná v pondělí 4. 9. 2023 v 8 hodinKonec výuky bude v 9 hodin. Vezměte si s sebou pouze psací potřeby a zápisník, do skříňky si můžete přinést přezůvky a věci určené na převlečení na tělesnou výchovu. Vstup do školy bude hlavním vchodem.

První den se přezouvat nemusíte, od úterý již povinně ano.

Oběd pro první školní den si musíte přihlásit individuálně, ale od 5.9. jej máte, pokud jste přihlášeni ke školnímu stravování, přihlášen automaticky na obědy s označením varianta 1.

Rozvrh hodin je vložen na stránce třídy v aktualitách.

Přeji úspěšné vykročení a zahájení nového školního roku! Těším/e se na vás společně s kolegy vyučujícími.

Jana Doulová za 8.B a Marie Hrubá za 8.A