8. A

Třídní učitel

Mgr. Jarmila Hlaváčová Vedoucí klubu mladého diváka, jazykové korektury, koordinátor kulturních akcí

úterý 7:00-7:45 úterý 14:00-16:00

úterý 24. září akce třídy

16:00 – 17:30

Informativní třídní schůzky se budou konat od 16 hodin v kmenových třídách 8.A a 8.B. Kromě základních informací k novému školnímu roku rodiče obdrží nová hesla do Bakalářů z důvodu zavedení omluvenek přes Komens. Možno také zaplatit příspěvek SRPŠ, který letos činí 600 Kč (platí nejmladší ze sourozenců).

Těší se na Vás tř. učitelky J. Hlaváčová a M. Zlatohlávková

čtvrtek 10. října akce třídy

11:45 – 20:00

Členové KMD se zúčastní 1. zájezdu v této divadelní sezoně, a to na představení PYGMALION v Divadle na Vinohradech.  Podrobnější informace budou uvedeny na webových stránkách školy a formou lístečků.

čtvrtek 17. října akce třídy

7:45 – 16:00

Exkurze na Pražský hrad (chrám sv. Víta, Vladislavský sál, Zlatá ulička, bazilika sv. Jiří) s průvodcem. Bližší informace na třídní schůzce.