8. B

Chystané akce - březen až květen 2024

Publikováno: 20.3.2024 Autor(ka): Jana Doulová

Ve čtvrtek 21.3.2024 proběhne v naší škole Barevný den. Každá třída si vybrala jednu ze čtyř barev - modrá, žlutá, červená nebo zelená -  a ve čtvrtek se do této barvy všichni obléknou. Naše třída půjde v MODRÉ.

V úterý 26.3. máme v KD od 10:15 program o siru N. Winstonovi nazvaný Síla lidskosti.  Cena programu je  70,-Kč.  Placeno bude ze ŠOP.

​Ve čtvrtek 28. 3. 2024 mají děti jednodenní velikonoční prázdniny. Do školy se nastupuje v úterý 2. dubna.

V úterý 23. 4. 2024 bude celodenní projektové vyučování ke Dni země a naše třídy pojedou do Národního muzea do Prahy. Vstupné máme zdarma, platit se bude doprava objednaným autobusem. Podrobnější informace dodáme před akcí samotnou.

Info k ředitelskému volnu v květnu 2024.

Ředitel školy vyhlašuje na čtvrtek 9. května a na pátek 10. května 2024 volné dny pro žáky školy (tzv. ředitelské volno). Volno vyhlašuje ředitel školy v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., v platném znění pozdějších předpisů, z provozních a personálních důvodů.