9. A

Techmania Plzeň

Publikováno: 12.12.2023 Autor(ka): Martina Šafránková

Ve čtvrtek 7. 12. ráno se deváté třídy vydaly na odbornou exkurzi do plzeňské Techmanie, kde strávily celé dopoledne. Během exkurze měli žáci možnost vyzkoušet si na vlastní kůži různé fyzikální jevy, porovnat vlastnosti člověka se zvířaty, podívat se do vesmíru, či se dozvědět více o práci integrovaných záchranných složek. Zkrátka, každý si přišel na své. Žáci si zaslouží pochvalu za to, jak během celé exkurze zjišťovali informace a pracovali na připraveném pracovním listě. Odměnou za to jim byla krátká návštěva vánočních trhů.