5. A

Tábor-Husitské muzeum, Muzeum čokolády

Publikováno: 20.11.2023 Autor(ka): Ivana Ševrová

Ve čtvrtek 23.11. 2023 zajíždíme v rámci předmětu Náš svět do husitského města Tábor, kde navštívíme Husitské muzeum a potom doplníme "sladkou tečkou" v Muzeu čokolády. Sejdeme se ráno v 7,50h před ZŠ, vrátíme se v 15-16h (upřesníme sms, až budeme vyjíždět z Tábora). S sebou si děti vezmou svačinu a pití na celý den, kapesné dle vašeho uvážení. V Husitském muzeu lze koupit drobné upomínkové předměty,pohledy...V Muzeu čokolády sladkosti, které nejsou nejlevnější. Podle počasí doporučujeme vzít i deštník nebo pláštěnku (až budeme přecházet od a k autobusu). Obědy mají děti tento den odhlášeny, ve šk.družině je třeba se indiv.omluvit. V případě dotázů se můžete obrátit na tř.učitelku.