5. B

15.11. Návštěva okresního archivu Příbram

Publikováno: 15.11.2022 Autor(ka): Ivana Ševrová

Dnešní výukový program v Okresním archivu v Příbrami se opravdu vydařil. V badatelně děti téměř celou hodinu pozorně poslouchaly poutavý výklad o nejstraších archiváliích, které jsou zde uloženy, prohlédly si kroniky březnické školy, nejstarší pamětní knihu Březnice a mnoho dalších zajímavých materiálů. Celý výklad se setkal s velikým ohlasem. Ve druhé části jsme si prohlédli výstavu o Vltavě a viděli zajímavé video. Celé dopoledne se velmi vydařilo.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies