7. B

EUDAMUS 2024

Publikováno: 12.2.2024 Autor(ka): Miroslav Bělka

Základní škola Březnice se i v tomto roce zapojila do Evropského dne hudby - EUDAMUS, který se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, České hudební rady a ve spolupráci s Pedagogickou fakultou Univerzity Karlovy v Praze a Pedagogickou fakultou Masarykovy univerzity v Brně. Tématem letošního roku je lidová hudba. Pod vedením vyučujících Petry Ottové a Ivy Ceradské natočili žáci tříd 4.b, 5.b a 6.a video, se kterým se přihlásili k evropské akci. Těší nás, že naše děti dokáže nadchnout česká lidová hudba.

Odkaz na video: ZDE