7. B

Informace k novému školnímu roku

Publikováno: 31.8.2023 Autor(ka): Martina Zlatohlávková

Milí sedmáci,

prázdniny končí a my už pro vás ve škole všechno připravujeme, abyste se na naši společnou práci těšili a ve škole se dobře cítili. Setkáme se v pondělí 4. září v 8 hodin ráno ve své třídě a budeme tady do 9 hodin. První den obdržíte základní informace k novému školnímu roku, projdeme nejdůležitější body školního řádu, blíže se seznámíte s novým rozvrhem hodin a se změnami v obsazení vyučujících.

Od úterý 5. září bude výuka probíhat podle nového rozvrhu. Dozvíte se, jaké pracovní sešity budete potřebovat, ale ty si letos nebudete kupovat na vrátnici školy, ale obdržíte je od učitelů v jednotlivých předmětech. Celková částka bude hrazena ze školní online pokladny.

Těším se na vás.