5. B

Den Země 23.4.2024

Publikováno: 15.4.2024 Autor(ka): Ivana Ševrová

Info ke Dni Země.
V úterý 23.4.2024 odjíždíme do Lidic, kde navštívíme památník, a potom máme zajištěnou prohlídku Letiště V.Havla.Sraz před školou v 7,20h, návrat v 16-16,30h ke škole. Odtud je rozchod. S sebou si děti vezmou svačinu a pití (v řádně uzavřené lahvi) na celý den, drobné kapesné. Komu se nedělá dobře v autobusu, vezme si již doma prášek a sedne si dopředu. S sebou si vezme prášek na zpáteční cestu. Všichni budou mít na kraji batohu 2 neporušené mikrotenové nebo igelitové sáčky pro případ... S sebou si děti neberou žádné drahé předměty ani telefony. Oběd je tento den odhlášen.Platby proběhnou přes on-line pokladnu. Je třeba tam mít dostatek peněz. Cena tohoto naučného výletu bude podle počtu zúčastněných 500-550Kč.